آغاز ثبت‌نام تسهیلات ۱۲ میلیونی برای بازنشستگان تامین اجتماعی

صرفا بازنشستگان تامین اجتماعی شهر تهران که حقوق خود را از بانک های رفاه شهر تهران دریافت می نمایند برای این وام ثبت نام نمایند.

*شروط لازم جهت ثبت نام اخذ وام قرض الحسنه *

۱ـ بازنشسته عضو کانون میبایست حقوق خود را از شعب بانک رفاه شهر تهران دریافت نماید.
*سایر بانک ها به دلیل عدم امکان کسر اقساط توسط بانک عامل نمی توانند وام پرداخت کنند*

۲ـ باتوجه به قوانین بانک مرکزی سن بازنشسته متقاضی وام میبایست کمتر از ۷۷ سال تمام باشد.

۳ـ بازنشسته باید فاقد بدهی بانکی ،‌چک برگشتی و اقساط معوقه وام از سایر بانک های کشور باشد (مطابق مقررات بانک)

 ۴ـ بازنشسته نباید در ۳ سال گذشته از تسهیلات وام بانک رفاه استفاده کرده باشد.

۵- مبلغ وام ۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال معادل دوازده میلیون تومان می باشد و باز پرداخت مطابق مقررات بانک می باشد.

۶- بازنشسته/مستمری بگیر که درخواست وام دارد باید سیم کارت بنام خود داشته باشد ،توجه داشته باشیدشماره تلفن همراه وارد شده صرفا می بایست متعلق به شخص بازنشسته/مستمری بگیر باشد.

**این درخواست صرفا جهت پیش ثبت نام وام می باشد**
به دلیل محدودیت در تعداد وام چنانچه به هر دلیل با پرداخت وام شما موافقت نگردید کانون بازنشستگان  هیچ گونه مسئولیتی در قبال پرداخت وام به بازنشسته ندارند.

در صورتیکه دارای شرایط دریافت وام باشید و در سایت کانون ثبت نام کردید پس از مدتی از تاریخ ثبت نام  به شماره سیم کارتی که ثبت نموده اید  (سیم کارت به نام خودتان باشد)  برایتان پیامک می آید، دریافت کسر از حقوق برای شما گرفته می‌شود ودر نهایت به شماره حسابی که از بانک رفاه حقوق دریافت می‌کنید واریز می شود.

توجه : کلیه مراحل فرایند دریافت وام غیر حضوری می باشد  و وام ضروری توسط بانک رفاه پرداخت می شود و تصمیم گیری در خصوص پرداخت وام به ثبت نام کنندگان از طریق این بانک صورت می پذیرد و کانون بازنشستگان صرفا مسئول ارسال اسامی می باشد لذا پس از ثبت نام در سامانه کانون در صورت موافقت بانک به حساب شخص واریز می شود و کانون بازنشستگان مسئولیتی در این زمینه ندارد و از مراجعه حضوری به کانون پس از ثبت نام خودداری نمائید.

ارتباط با ما از طریق واتس اپ: ۰۹۳۵۳۳۰۱۰۱۹