انتخاب رشته آزمون سراسری

خود را به ما بسپارید

انتخاب رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۴۰۱

جدول زمانی و نکات مهم

  • مهلت انتخاب رشته : مهلت انتخاب رشته  از روز ۱۷  مرداد ماه  ۱۴۰۱  تا پایان روز  ۲۲ مرداد ماه ۱۴۰۱ می باشد

  • تذکر مهم(سوابق تحصیلی): باتوجه به ارسال آخرین فایل اطلاعات سوابق تحصیلی توسط وزارت آموزش و پرورش در تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مبنی بر سوابق (پیش دانشگاهی، ترمیمی، اصلاحی و جامانده) به اطلاع داوطلبان مشمول اعمال سوابق تحصیلی می رساند:

۱- اطلاعات مذکور در سیستم انتخاب رشته بارگزاری شده و به داوطلبان گرامی نمایش داده می شود و داوطلبانی که فاقد کد سوابق تحصیلی بوده یا نمرات آنها قبلاً به سازمان واصل نشده بود می توانند نسبت به درج یا اصلاح کد سوابق تحصیلی (دیپلم یا پیش دانشگاهی) در سیستم انتخاب رشته اقدام نمایند.

۲- در صورت تغییر نمرات دروس سوابق تحصیلی یا درج یا اصلاح کد سوابق تحصیلی، نمرات سوابق تحصیلی جدید در مرحله گزینش نهایی در صورت داشتن تاثیر مثبت اعمال و کارنامه جدیدی برای مرحله اول صادر نخواهد شد.

  • توجه ویژه : انتخاب رشته  شما فقط وقتی تکمیل گردیده است که در مراحل انتخاب رشته در یک صفحه مجزا از سیستم انتخاب رشته شماره پرونده  ۷ رقمی و رسید انتخاب رشته ۱۵ رقمی دریافت نمایید.

انتخاب رشته آزمون سراسری

به صورت آنلاین و غیر حضوری

تماس از طریق واتس اپ: ۰۹۳۵۳۳۰۱۰۱۹

چه کسانی می توانند انتخاب رشته کنند

  • ۱: داوطلبان باید دفترچه راهنمای انتخاب رشته را به طور کامل مطالعه کرده باشند

  • ۲: داوطلبان باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنما را داشته باشند

  • ۳: کلیه داوطلبان لازم است در مرحله انتخاب رشته ، کلیه رشته های انتخابی با آزمون خود را از گروه آزمایشی که در جلسه آزمون آن شرکت نموده اند ، انتخاب نمایند .